Плита портативний газовий пальник "Лепесток" (великий) під цанговий балон. Yanchuan
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: плита порт турист 1
499,80 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Плита портативний газовий пальник "Лепесток" (великий) під цанговий балон. Yanchuan працює від одноразових газових цангових балонів. Головна його перевага компактність, легка вага і конструкція, що захищає полум'я від вітру.
У поході можна як закип'ятити воду, так і приготувати їжу, полум'я регулюється вентилем, розпалюється завдяки опусканню важіль вниз (п'єзо розпалювання), Сама плита стоїть на трьох ніжках (висуваються), до плити кріпиться одноразовий балон (цанговий). Незамінна річ у поході, вимкнення електрики, на холоді!
Плита працює від стандартного цангового балона-картриджа з ізобутаном або із сумішшю бутану та пропану. Має захист від витоку газу, а також від неправильного встановлення балона.
Характеристики
- Тип газу — бутан
- Потужність 2800W
- Витрата 100 г/год
- П'єзо розпалювання
- Температура: До +500 °C.
- Габаритні розміри 145х145x120 мм
- Вага 0,470 кг


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.47 кг |
| Виробник | KOVAB |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип обладнання | Плита |
| Витратуа газового палива | 100 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Тип балона | Цанговий |
| Типи палива | Газ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499,80 ₴












