
Таймер поливання Presto-PS механічний до 120 хвилин (202)
- В наявності
439,34 ₴
Таймер поливання Presto-PS механічний до 120 хвилин (202)В наявності
439,34 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Таймер механічний Presto-PS (202) застосовується в комбінації зі стандартними конекторами для побудови систем поливання з використанням гнучких садових шлангів і дощівників. Дає змогу регулювати час поливання в межах від 0 до 120 хвилин. Процес монтажу не займає багато часу та не вимагає великих зусиль. Корпус таймера виготовлений із якісного пластику, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету та розчинів добрив.
Переваги
- Плавне регулювання часу поливання;
- Немає потреби для роботи таймера в під'єднанні до електромережі або у використанні акумуляторів;
- Простота монтажа;
- Економна витрата води.
Коротка інструкція з монтажу таймера:
- Змонтувати перехідник/трійник або кран із зовнішньою різзю 1 дюйм або 3/4 дюйма у магістральну трубу;
- Накрутити по різі таймер на перехідник/трійник;
- За допомогою стандартного конектора з'єднати шланг с краном;
- Під'єднати з протилежного боку поливальний пістолет або дощівник;
- Виставити необхідний час поливання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Min робочий тиск | 1 bar |
| Артикул | im57-202 |
| Вид різьби | внутрішня |
| Діаметр різьби | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Механізм таймера | механічний |
| Тривалість поливу | від 1 до 120 хвилин |
| Витрата води | 0,9 м^3/год |
| Тип | таймер |
| Тип установки | зовнішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439,34 ₴

